تور ماداگاسکار ویژه 1401

  
 • آبشارهای زیبا در ماداگاسکار
 • آفتاب پرست بومی ماداگاسکار در آنداسیبه
 • ایندری، بومی شرق ماداگاسکار
 • تسینگی دو بماراها، کوه های مینیاتوری در غرب ماداگاسکار
 • جنگل سنگ ها در ماداگاسکار
 • حیات وحش ماداگاسکار
 • درختان آدانسونیا گرندیدیری
 • دشت های خاص ماداگاسکار
 • ساحل زیبایی در ماداگاسکار
 • طبیعت زیبای شرق ماداگاسکار
 • طبیعت مسحور کننده ماداگاسکار
 • طبیعت منحصربفرد ماداگاسکار
 • کانال پانگالانس
 • گشت بازدید از نهنگ ها در اقیانوس هند
 • لمورهای پارک آنداسیبه-مانتادیا
 • wow slider
 • یک آتسفشان کهن در آنکیسابه
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17   آژانس دوران طلایی پارسیان برگزارکنندۀ تورهای ماداگاسکار و تورهای ترکیبی ماداگاسکار و موریس است. تور ماداگاسکار این شرکت خدمات مسافرتی شامل بازدید از دیدنی ترین شهرها و جاذبه های گردشگری این کشور است. پروازهای روزانه بین موریس و ماداگاسکار موجود است.

   ماداگاسکار چهارمین جزیره بزرگ جهان است. مهمترین جاهای دیدنی ماداگاسکار عبارتند از:پارک ملی رانومافانا، پارک ملی ماسوالا، پارک ملی آنداسیب-مانتادیا، تپۀ سلطنتی آمبوهیمانگا، خیابان بائوباب ها، تسینگی دی بما.

   88 میلیون سال است که ماداگاسکار از هند جدا شده است. به همین دلیل گونه های گیاهی و جانوری آن بی مانند است. 90% این گونه های گیاهی و جانوری در هیچ جای دیگری روی زمین یافت نمی شوند. برای همین هم بومشناسان ماداگاسکار را قاره هشتم می نامند. این جزیره بزرگ، که چهارمین جزیره بزرگ در جهان است، تا حدود دو هزار و چهارصد سال پیش خالی از سکنه بوده است.

   واحد پول ماداگاسکار، آریاری با واحد خرد آم ایرایمبیلانجا نام دارد. هر دلار آمریکا حدود 3500 آریاری است.

   95 درصد مردم ماداگاسکار مالاگاسی و 2 درصد نیز فرانسوی هستند. مردمان مالاگاسی ترکیبی از مردمان جنوب قاره آفریقا و جنوب شرق قاره آسیا هستند. زبان های رسمی ماداگاسکار مالاگاسی و فرانسوی می باشد.

   بین ماداگاسکار و موریس پروازهای روزانه با هواپیمایی ایر موریس و ایر ماداگاسکار برقرار است. امکان اجرای تور ترکیبی موریس و ماداگاسکار وجود دارد. جهت دریافت چنین توری با ما تماس بگیرید تا بهترین برنامه سفر را برای شما مهیا نماییم.

  برنامۀ سفر به شرح زیر می باشد:

   روز اول: رسیدن به آنتاناناریو و ترانسفر به بخش شرقی جزیره، جایی که پارک ملی طبیعی آنداسیبه در آنجا قرار دارد. جاهای دیدینی در مانداراکا را می بینید و از زیبایی های جنگل انبوه منطقه لذت می برید. بعد از ظهر آن روز به آنداسیبه می رسید و به هتل محل اقامتتان منتقل می شوید. به مدت چهار ساعت در جاده در حال حرکت خواهید بود و مسیر 150 کیلومتری را طی خواهید کرد.

   روز دوم: با همراهی راهنمای تور محلی تان به منطقه حفاظت شده در دل جنگل زیبایی که از شناسه های بارز شرق ماداگاسکار است، می روید. این منطقه را جنگل های  پرباران استوایی دربر گرفته است و از تنوع بی نظیر گیاهی و جانوری برخوردار است. بزرگترین لمور آفریقایی که به آن ایندری-ایندری می گویند را خواهید دید و از رفتار گروهی و اجتماعی جالبی که از خود بروز می دهد شگفت زده خواهید شد. بقیه لمورهایی که زیستگاهشان در این جنگل است را نیز خواهید دید، از جمله: بامبو لمور و آواهی لنیگر. راهنمای تور در مورد تک تک این جانوران و ویژگی هایشان برایتان توضیحات جالبی خواهند داد. تنوع گیاهی این منطقه نیز بسیار در خور توجه است، از جمله اینکه گیاهان خودروی دارویی نیز در این جنگل می رویند. در بخش پایانی گشت، بسوی مانامباتو خواهید رفت و از آنجا با قایق از میان کانال پانگالانس بسوی هتلتان در آکانینی نوفی منتقل خواهید شد.

   روز سوم: از طریق رازوبه دریاچه های راسائوماسای و آمپیتابه و کانال پانگالانس را خواهید دید. این کانال در اوایل سده بیستم میلادی ساخته شده است. این کانال همه دریاچه ها و آبگیرها و رودخانه های محلی را در منطقه ای به وسعت بیش از 400 کیلومتر به یکدیگر متصل می نماید. سپس از منطقه حفاظت شده پالماریوم را بازدید خواهید کرد و لمورهای بیشتری را در این منطقه خواهد دید. پس از بازدید از دهکده ماهیگران محلی به هتلتان ترانسفر خواهید شد. در گشت این روز به مدت حدود سه ساعت با قایق بر روی آب خواهید بود.

   روز چهارم: صبحانه را در هتل میل خواهید نمود و بسمت شمال رهسپار خواهید شد. از دهکده فولپوینت تا ماهامبو عبور خواهید کرد و از آنجا  با قایق به سنت ماری خواهیم رفت. قایق بزرگ، سریع و کاملاً امن است. این قایق درجه یک و ویژه است. نماینده هتل در آمبودیفوتاترا برای ترانسفرتان به هتل منتظرتان خواهد بود. اینجا تکه ای از بهشتی است اقیانوس هند آن را به شما هدیه می دهد. سنت ماری جزیره ای آرامش بخش است و  ساحلش از شن سفید پوشیده شده و در زیر چتری از درختان نارگیل گسترده شده است.

   روز پنجم: در جزیره سنت ماری استراحت خواهید کرد و آزاد خواهید بود تا فعالیت مورد علاقۀ تان را انجام دهید. بهترین وسیله برای جابجا شدن در این جزیره دوچرخه یا موتور سیکلت است. می توانید دوچرخه ای اجاره کنید و به ساحل شرقی جزیره سنت ماری بروید یا در کنار ساحل و دهکده ساحلی دوچرخه سواری کنید. می توانید به ایل-او-نات در جنوبی ترین بخش ساحل جزیره بروید و با کانو از میان برکه عبور کرده و بسوی دیگر برکه برسید. رستوران های کوچک زیادی برای صرف ناهار در مسیر عبورتان وجود دارد. وقت کافی برای به دریا زدن و آب تنی و غواصی و دیدن تپه های مرجانی زیر آب خواهید داشت.

    روز ششم: بک صبح دل انگیز را با صبحانه ای لذیذ شروع می کنید و می توانید ار شنا در آب شفاف جزیره  و پیاده روی در کنار ساحل نهایت لذت را ببرید.پس از انجام کارهایتان به فرودگاه سنت ماری منتق می شوید و از آنجا با پرواز به آنتاناناریوو خواهید رفت. طول مدت پرواز یک ساعت می باشد. راهنمای شما در فرودگاه پایتخت ماداگاسکار منتظرتان خواهد بود و شما را برای گشت شهری و بازدید از اماکن دیدنی پایتخت همراهی خواهد کرد. بعد از ظهر آن روز به هتلتان منتقل خواهید شد.

   روز هفتم:  صبحانه را در هتل میل خواهید نمود. در این روز به گشت و خرید از بازارچه های محلی خواهید پرداخت و در پایان روز به هتل محل اقامتتان باز خواهید گشت.

   روز هشتم: پس از صرف صبحانه در هتل به فرودگاه منتقل خواهید شد تا به ایران بازگردید.تور 1401: تور 8 روز و 7 شب شرق ماداگاسکار


نام هتل ها دبل سینگل کودک
Andasibe: Andasibe Hotel - Akanin Ny Nofy: Palmarium Hotel- Tamatave: Calypso Hotel - Sainte Marie: Soanambo Hotel - Antananarivo: Palissandre Hotel EUR 2,590 EUR 3,400 EUR 980


   نرخ های بالا برای هر نفر و شامل موارد زیر می باشد:

    8 روز و 7 شب اقامت با صبحانه و ناهار و شام

   ترانسفرهای رفت و برگشت فرودگاهی

   برای گروه های کمتر از چهار نفر یک اتوموبیل 4WD در اختیارتان قرار می گیرد.

   پرواز داخلی اکونومی از جزیره سنت ماری به آنتاناناریوو (پایتخت ماداگاسکار) مطابق برنامۀ بالا

   راهنمای تور چندزبانه و ورودیه پارک ملی و همه ترانسفرهای بین شهری و لیدر در مراکز گردشگری

   به هزینه های بالا هزینه پرواز تهران - آنتاناناریوو - تهران با هواپیمایی ترکیش ایرلاینز افزوده می شود.

   اگر مایل باشید می توانیم برنامه غذایی را به هاف بورد (صبحانه و شام) تقلیل دهیم. در آن صورت مبلغ 200 یورو از نرخ هر نفر کم میشود: دبل: 2،330 یورو و سینگل 3،100 یورو

بالا


© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان (1383-1401) می باشد.  |  طراحی و اجرا: دوران طلایی پارسیان