تورهای لوکس ویتنام


 • استخر هتل ملیا هانوی
 • پاسیو رستوران هتل ملیا
 • رستوران هتل مجستیک سایگون
 • سوئیت مجلل هتل ملیا در هانوی
 • سوئیت هتل 5 ستاره ملیا
 • شهر زیبای هوشی مین
 • طبیعت منحصر بفرد سواحل ویتنام
 • کلیف ریزورت در موئی نه
 • گشت دریایی در خلیج هالونگ
 • گوشه ای از سواحل شمال ویتنام
 • لابی هتل مجستیک سایگون
 • نمایی از شهر سایگون
 • نمایی از هتل مجستیک سایگون
 • ورودی هتل مجستیک سایگون
 • ورودی هتل ملیا

تور لوکس ویتنام : جنوب به شمال؛ 3 شب هوشی مین، 1 شب کروز هالونگ، 3 شب هانوی

 

   روز اول – رسیدن به سایگون: بهنگام رسیدن به فرودگاه سون نهات از شما بگرمی خوشامدگویی و پذیرایی خواهد شد و سپس به هتل هو شی مین منتقل خواهید شد. شب هنگام را در سایگون خواهید گذراند.

   روز دوم – تور شهری سایگون: صبحانه را در هتل میل می کنید. پس از آن به بازدید از «کاخ ویتنام یکپارچه» و بازار بن تان می پردازید. کلیسای جامع نتردام (1877-1883) را که درست در میان میدانی قرار دارد را بهمراه پوشش های آبگینه اش و ساختار آهن پوش اش را که مهندس گوستاو ایفل آن را طراحی کرده بود می بینید. سپس به بازدید از موزه پرآوازه «رمنانت» که درون خود ماشین های زره پوش، توپ ها، بمب ها و جنگ افزارهای پیاده نظام جای داده است، می پردازید. پس از آن به کولون که محله چینی هاست می روید و بازار بین تای را با برج  بلند و ساعت بزرگش از نزدیک می بینید. از تین هائو پاگودا بازدید می کنید که در قرن نوزدهم بدست کانتونی ها ساخته شده است. شب را در سایگون سپری خواهید کرد.

  روز سوم سایگون و دلتای رود مکونگ و سایگون: صبحانه را در هتل میل می کنید. بسمت مای تو در دل دلتای رود مکونگ رهسپار می شوید. در آنجا با قایق به کانالهای فراوانی که در  بن تره به رود مکونگ سرازیر می شوند سر می زنید. بعد از میل کردن چای عسل و میوه های خوشمزه استوایی به بک باغ محلی می روید. با قایق های حصیری بادبانی از میان جنگلهای سرشار از نارگیل عبور می کنید تا به قایق خود برسید. شب را در سایگون سپری خواهید کرد.

   روز چهارم – سایگون و  کو چی و هانوی: پس از صرف صبحانه به تونل های کو چی سر می زنید که در زمان جنگ بکار می رفتند. سپس بسوی فرودگاه می روید تا به هانوی برسید. بهنگام رسیدن به فرودگاه نوی بِی به گرمی به شما خوشامدگویی خواهد شد و سپس به هتل خود در هانوی خواهید رفت. شب را در هتلتان در هانوی خواهید گذراند.

  روز پنجم – تور شهری هانوی: پس از صرف صبحانه از آرامگاه و موزه شهر هوشی مین و کاخ ریاست حمهوریی با معماری فرانسوی اش، و معبد تاریخی ادبیات و نخستین دانشگاه ویتنام  که در سال 1070 به افتخار کنفسیوس ساخته شده بود، دیدن خواهید کرد. عصر آن روز از موزه مردمشناسی بازدید خواهید کرد و سپس به دریاچه هوآن کییم و معبد انگوگ سان می روید که در واقع جزیره ای در بخش شمالی دریاچه می باشد. از تور دوچرخه سواری در خیابان های بخش قدیمی هانوی لذت خواهید برد. نزدیک غروب در امتداد دریاچه غربی قدم خواهید زد و معبد تران کوآک را خواهید دید. شامگاه همانروز در برنامه خیمه شب بازی روی آب شرکت خواهید کرد. این جشن از روستاهای ویتنام آغاز شده است. در این نمایش هنرمندان عروسک گردان در آب می ایستند و عروسک ها را بر روی آب می گردانند و بجای آنها سخن می گویند. بینندگان حس حضور در جشنی روستایی را در هانوی تجربه خواهند کرد.

 روز ششم – هانوی و هالونگ: صبحانه را در هتل میل می کنید. سپس به سوی خلیج هالونگ که میراث فرهنگی یونسکو نیز شناخته می شود، می روید. هرکس که به ویتنام سفر می کند باید بخت بازدید از هالونگ را بیابد.  هالونگ آمیزه ای دیدنی از دریا و کوهستان است. خلیج هالونگ در شاخابه باک بو  (یا همان خلیج تونکین) قرار دارد و 3،000 جزیره سبز همچون جواهرش تا 1،500 کیلومتر کشیده شده است. با کشتی کروز بر روی خلیج  هالونگ از خوراک لذیذ دریایی تازه لذت می برید و همزمان از زیبایی خلیج هالونگ بهره می برید. شب را در کابین لوکس پنج ستاره در کروز بر روز خلیج سپری خواهید نمود

  روز هفتم - هالونگ و هانوی: در طول روز از زیبایی های خیره کننده خلیج هالونگ لذت می برید. پس از تماشای غروب زیبای آفتاب، به دیدن صخره های آبی که از کف خلیج بیرون آمده اند می پردازید. در کنار خور کوچکی که چشم انداز وسیعی را در میدان دیدتان قرار می دهد به تماشای گوشه ای دیگر از این خلیج زیبا مشغول خواهید شد. و همزمان از خوراکی های لذیذی که بر روی عرشه کشتی سرو می شوند، لذت خواهید برد. در پایان روز به هانوی باز می گردید و شب هنگام را در هتل خود سپری خواهید کرد.

   روز هشتم - بازگشت از هانوی: صبحانه را در هتل میل میکنید. نیمه روز را برای انجام کارهای شخصی تان اختصاص خواهید داد. پس از تحویل اتاق رهنمایتان شما را برای بازگشت به ایران به فرودگاه هانوی باز می گرداند. نهار را در رستوران محلی میل خواهید نمود.

 توضیح: برنامۀ غذایی هتل ها با صبحانه روزانه است و برنامۀ غذایی کروزها شامل صبحانه و ناهار و شام در خلیج هالونگ می باشد. اقامت در کروز شامل برنامۀ غذایی فول بورد می باشد.

 

نوع اقامت دبل سینگل کودک با تخت
 5 ستاره: سایگون:  Equatorial Hotel / هالونگ: Golden Cruise / هانوی: Daewoo Hotel USD 1,350 USD 1,880 USD 780
 5 ستاره: سایگون: Ramada Hotel Saigon / هالونگ: Oasis Bay Cruises / هانوی:  Pullman Hanoi USD 1,490 USD 1,920 USD 890
5 ستاره: سایگون: Le Meridien Saigon / هالونگ: Paradise Cruise / هانوی: Melia Hanoi USD 1,730  USD 2,570 USD 990
 

 

 

 

 

بالا


© کلیه حقوق محفوظ و متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی دوران طلایی پارسیان (1383-1400) می باشد.  |  طراحی و اجرا: دوران طلایی پارسیان